11.4 C
Pristina
Thursday, February 29, 2024

Buy now

spot_img

Arrestohet një person në Vlorë, iu gjetën armë luftarake dhe mina

Policia e Vlorës ka arrestuar një person në lagjen “10 Korriku”.

Dyshohet se iu gjetën armë luftarake dhe mina, shkruan Top Channel.

Ende nuk dihet identiteti i të arrestuarit, kurse hetimet vijojnë.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img