21.5 C
Pristina
Sunday, May 19, 2024

Buy now

spot_img

Ambasadori Delawie në Dokufest

Ambasadori amerikan në Kosovë, Greg Delawie do ta vizitojë Prizrenin, ku do të marrë pjesë në panel i dedikuar Dokufestit dhe do të jetë nikoqir i gostisë dedikuar “Natës amerikane”.
Gjatë diskutimit të panelit me temën “Qeverisja dhe mosndëshkueshmeria”, ambasadori Delawie do të shoqërohet nga Eric Gibson, prokuror nga Departamenti amerikan i Drejtësisë.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img