28.7 C
Pristina
Saturday, June 22, 2024

Buy now

spot_img

Alisa e Urimi sot i japin fund beqarisë

Çifti i lezetshëm i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova, Alisa dhe Urimi sot kanë një ditë të veçantë.

Ata po martohen.

Alisa ka ndarë momente nga përgatitja e saj si nuse.

Urime çiftit!

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img