12.7 C
Pristina
Saturday, May 25, 2024

Buy now

spot_img

Aktorja ekspozon gjoksin nën bluzë (Foto)

Është shumë vapë në Los Angeles për të dalë në rrugë me reçipeta dhe të famshmeve që zgjedhin “lirinë” në pjesën e sipërme të trupit të tyre u shtohet edhe një emër.
Aktorja e “Modern Family”, Ariel Winter, tregoi format e bollshme në rrugët e qytetit të ‘Engjejve’. 18-vjeçarja u fotografua në hyrje të një salloni bukurie e veshur me një bluzë ngjyrë gri.
Dhe natyra është treguar bujare me Ariel, e cila disa muaj më parë pranoi se i është nënshtruar një operacioni për zvogëlimin e gjoksit.
Së fundmi, Ariel iu bashkua kolegëve të vet për sezonin e tetë të sitcom-it të famshëm të ABC. /TCH/

ariel1ariel2ariel3ariel4

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img