32.2 C
Pristina
Saturday, July 13, 2024

Buy now

spot_img

AKR do ta mbështesë Isa Xhemajlin në balotazh

Aleanca Kosova e Re do ta mbështesë në balotazh kandidatin e Nismës për Kosovën, Isa Xhemajli.

Lajmin e ka bërë të ditur kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri në emisionin Zyra e Ankesave të TV Dukagjinit.
“Natyrisht se do të mbështesim ndryshimin demokratik dhe humbjen e PDK-së”, ka thënë Bahtiri.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img