8.6 C
Pristina
Thursday, April 25, 2024

Buy now

spot_img

Ahmeti: Guximi i prindërve të Astritit, thirrje për mos ndalje të kërkimit së drejtësisë

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti përmes një postimi në Facebook ka thënë se është shumë e rëndë dhe e dhimbshme me i pa prindërit e Astrit Deharit duke folur për vdekjen e të birit.
Ahmeti ka thënë se guximi dhe qëndrimi i tyre është thirrje e zëshme që të mos ndalemi së kërkuari drejtësinë për Astritin dhe Astritët e Kosovës.
Postimi i plotë:
“Shumë e rëndë dhe e dhimbshme me i pa Axhen Avni e Tezen Xhemile duke folur për Astritin dhe në përgjithësi për dhembjen e familjes. Por në të njejten kohë guximi dhe qëndrimi tyre sonte është thirrje e zëshme për secilin prej neve të mos ndalemi së kërkuari drejtësinë për Astritin dhe Astritët e Kosoves.”(sic.)

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img