18.3 C
Pristina
Thursday, July 25, 2024

Buy now

spot_img

Adelina Ismajli dhe Sabri Fejzullahu vijnë së shpejti me një këngë

Këngëtarja Adelina Ismajli ka bërë të ditur se është duke punuar në një projekt të ri muzikor.

E këtu bëhet fjalë për një bashkëpunim me këngëtarin Sabri Fejzullahu.

Artistja kosovare e ka shpërndarë një fotografi në rrjetin social Instagram duke ndarë pamje nga videoklipi.

“Së shpejti” ka shkruar Ismajli, duke i bashkangjitur në publikim të gjithë bashkëpunëtorët e këtij projekti.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img