23.3 C
Pristina
Thursday, July 25, 2024

Buy now

spot_img

A mund të jetë kjo befasia e afatit kalimtar?

Në një kthesë të papritur, ka raporte se sulmuesi argjentinas, Carlos Tevez iu është ofruar Interit nëpërmjet skuadrës Jiangsu Suning.
Sipas gazetës italiane Tuttosport, ish-sulmuesi i Juventusit mund të jetë duke bërë një kthim shokues në kampionati italian, Serie A.
Sulmuesi argjentinas i Boca Juniors pritet të lëvizë këtë verë dhe kalimi i tij në Inter është ide e agjentëve, Kia Joorabchian dhe Pini Zahavi.
Inter do të jetë në gjendje për të nënshkruar me Tevezin me ndihmën e Jiangsu Suning, klubit tjetër të drejtuar nga pronarët e tyre kinez, Suning Group.
Dy agjentët janë shumë të afërt me shefin e Suning, Zhang Jindong dhe u ftuan edhe në takimin e aksionarit formal që e pa atë të marrë përsipër nga Erick Thohir.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img