22.7 C
Pristina
Thursday, June 13, 2024

Buy now

spot_img

57 milionë euro për Shkodran Mustafin (Foto)

Valencia po kërkon 57 milionë euro për kartonin e Shkodran Mustafit
Menaxheri i Arsenalit, Arsen Wenger po synon që ta transferoj në Emirates Shkodran Mustafin para mbylljes së afatit kalimtar të verës.
Por, Valencia po kërkon 50 milionë funte (57 milionë euro) për kartonin e reprezentuesit të Gjermanisë, shkruan Daily Mirror.
Sipas tabloidit britanik, Wenger ka hequr dorë nga ky transferim për shkak të çmimit.
Transferimeve të Arsenalit, Dick Law ka udhëtuar drejtë Spanjës për të negociuar çmimin për ish mbrojtësin e Hamburgut, Evertonit dhe Sampdorias.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img