17.7 C
Pristina
Saturday, May 25, 2024

Buy now

spot_img

Thellohet bashkëpunimi ekonomik mes Maqedonisë dhe Kosovë​​s

Ministri i Ekonomisë i Republikës së Maqedonisë Driton Kuçi sot do të ketë takim me ministren e Tregtisë dhe Industrisë të Republikës së Kosovës Hikmete Bajrami.
Tema e bisedimeve do të jetë përparimi i bashkëpunimit ekonomik, këmbimi tregtar dhe bashkëpunimi në fushën e investimeve, kumtoi Ministria e Ekonomisë.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img