17.7 C
Pristina
Tuesday, May 21, 2024

Buy now

spot_img

Zjarri në IML: Gërxhaliu del në vend ngjarje, shihet i shqetësuar

Dy zyre brenda Institutit të Mjekësisë Ligjore janë përfshirë nga flakët mëngjesin e sotëm. Intervenimi i ekipit të Zjarrfikësve ka qenë i menjëhershëm dhe fatmirësisht është lokalizua zjarri.

Në vendin e ngjarjes ka dalur edhe eksperti mjeko-ligjor Arsim Gërxhaliu, zyra e të cilit dyshohet se është djegur në IML.

Në një foto që ka publikuar REL, shihet Gërxhaliu mjaft i shqetësuar.

Ai ka kapur kokën me duar.

Ndryshe, Insajderi ka kontaktuar udhëheqësin e zjarrfikësve, Mal Gashi i cili ka konfirmuar se është shuar zjarri.

Sipas informative të tij, në zyre ka pasur dokumente e letra të ndryshme.

“Informatën e kemi marr 2 min ne 8. Ne zyrë janë djegur letra e dokumente. Ekipet kanë shkuar shumë shpejt dhe kanë arrit me lokalizu zjarrin:”.

 

 

 

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img