8.9 C
Pristina
Tuesday, March 5, 2024

Buy now

spot_img

Zjarrëfikësit mblidhen para ndërtesës së qeverisë, protestojnë për mospërmbushjen e kërkesave të tyre.

Zjarrëfikësit mblidhen para ndërtesës së qeverisë, protestojnë për mospërmbushjen e kërkesave të tyre.

Sot para objektit të Qeverisë së Kosovës Zjarrfikësit e Kosovës kanë protestuar për shkak të mospërmbushjes së kërkesave të tyre

Ata thanë se janë në një situatë shumë të rëndë sa i përket organizimit, financimit dhe menaxhimit të shërbimit të zjarrfikës dhe shpëtimit dhe se kjo gjendje ka shkaktuar indinjatë.

Madje thanë se protesta do të vazhdojë deri në arritjen e një marrëveshje të pranueshme

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img