27 C
Pristina
Tuesday, June 18, 2024

Buy now

spot_img

Zhduket një person në Rahovec

Të martën në Rahovec është raportuar për zhdukjen e një personi.

“Ankuesi mashkull kosovar ka njoftuar policinë se viktima mashkull kosovar ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet për vendndodhjen e tij”, thuhet në Raportin e Policisë së Kosovës.

“Rasti në procedurë hetimore”.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img