7 C
Pristina
Sunday, April 21, 2024

Buy now

spot_img

Xhulit i ndodhi e papritura brenda shtëpisë

Xhulit i ka ndodhur e papritura mbrëmë në shtëpinë e Big Brother VIP Kosova.

Melisa, Mbresa dhe Alisa e kanë kapur atë dhe e kanë nxjerr nga dhoma e gjumit nga duart e këmbët.

 

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img