16.8 C
Pristina
Tuesday, May 21, 2024

Buy now

spot_img

Vendosen autoblindat e Policisë në stacionin rajonal të Mitrovicës, Elshani: Sipas planit operativ për zgjedhjet

Gjatë kësaj të diele janë vendosur autoblindat e Policisë në stacionin rajonal të Mitrovicës.

Rreth kësaj çështjeje është prononcuar zyrtari i Policisë së Kosovës, Veton Elshani.

Ai ka thënë se autoblindat janë vendosur, ashtu siç e parasheh edhe plani operativ për zgjedhjet, dhe se deri tash nuk ka pasur asnjë incident sa u përket komunave ku janë duke u mbajtur zgjedhjet. /RTV Dukagjini

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img