7.7 C
Pristina
Tuesday, March 5, 2024

Buy now

spot_img

Vdes një ish-ushtar i UÇK-së

Një ish-ushtar i UÇK-së ka vdekur mëngjesin e sotëm.

Lajmin për vdekjen e tij e ka dhënë kryetari i Skenderajt, Fadil Nura.

“Mëngjesi i sotëm zbardhi me lajmin pikëllues për vdekjen e një njeriu të devotshëm, të një luftëtari sypatrembur të lirisë së Kosovës, të dashur për të gjithë ne që e njohëm dhe bashkëpunuam, për të na mbetur të pavdekshme kujtimet nga jeta e tij! Lamtumirë, Bal!”, ka shkruar Nura./Prishtinapress/

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img