24.7 C
Pristina
Tuesday, July 23, 2024

Buy now

spot_img

UNUM Festival kaloi të gjitha pritshmëritë këtë vit, Rana e hedhur mbushet me më shumë se 20.000 persona për edicionin e katërt

UNUM Festival është rikthyer fuqishëm me edicionin e katërt në plazhin e Rërës së Hedhur në Shëngjin nga datat 1 deri 6 qershor dhe këtë vit po kalon të gjitha pritshmëritë. Tashmë, rana e hedhur është mbushur me më shumë se 20.000 persona nga e gjithe bota.

Megjithëse festivali ka filluar, ende kemi 3 ditë të tjera të magjisë së Unum-it përpara nesh ku na presin tinguj e beats nga dj’s te medhenj boteror si:MARCO CAROLA, RICARDO VILLALOBUS, SONJA MOONEAR e shume emra tjerë të parezistushëm 24 ore pa ndalë.

 

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img