7 C
Pristina
Sunday, April 21, 2024

Buy now

spot_img

Thënie dhe aforizma nga John Kennedy

Fali armiqtë e tu, por mos ua harro emrat.

Nëse një shoqëri e lirë nuk mund të ndihmojë të shumtët që janë të varfërit, nuk duhet të shpëtojë të paktit që janë të pasurit.

Në mungesë organizimi, ligji i xhunglës do të kishte përparësi.

Duhet ta përdorim kohën si një mjet, jo si një kolltuk.

Fitorja ka shumë baballarë, humbja është jetime./Prishtinapress/

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img