27 C
Pristina
Tuesday, June 18, 2024

Buy now

spot_img

Tha se është më e sigurt në Serbi sesa me shqiptarë, Nita reagon ashpër ndaj Zhakut

Zhaklin Lekatari është duke qëndruar në Beograd të Serbisë, e duke postuar vazhdimisht pamje nga atje. Që nga momenti i hyrjes së saj në territorin serb, ajo ka qenë aktive, duke postuar fotografi të shumta përfshirë dhe një të flamurit serb, duke shkruar “Mirë se vini”.

Në një tjetër postim Zhaklina ka shkruar se ndihet e sigurtë ku nuk ka shqiptarë.

E në mesin e të revoltuarve nga ky postim nuk kanë qenë vetëm ndjekësit, por edhe ish-banorë të formatit Big Brother VIP, si Nita Latifi.

“Hipokrizi e gjallë. Marre”, është shprehur ajo sa i përket postimit të Zhaklinës.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img