27 C
Pristina
Tuesday, June 18, 2024

Buy now

spot_img

Syla: Sot i fituam do shpulla të forta që kërcënojnë raportet Kosovë-ShBA

Gazetari, Valon Syla, ka thënë se Kosova sot marrë disa shpulla të forta diplomatike.

Sipas tij, këto reagime nga bashkësia ndërkombëtare rrezikojnë raportet Kosovë – SHBA.

”Sot i kemi fituar disa shpulla të rënda prej departamentit të shtetit që kërcënojnë marrëdhëniet Kosovë-SHBA”, ka thënë Syla teksa përmendi reagimet ndërkombëtare.

Syla ka thënë po ashtu se Kosova e fitoi “një fotografi të Agim Bahtirit”.

”Një Qeveri e cila nuk ka arritë me bë asgjë, as para Ohrit as pas Ohrit, po dëshiron me bë filma, me na tregu që je patriot i madh  Një kryetar që hynë në vend pune me 500 policisë dhe takohet me Agim Bahtriti dhe kjo Kosovën ka me i kushtu”, ka thënë Syla në Pressing të T7.

”Kjo qeveri e ka një kompleks të madh, kompleks të patriotizmit”, ka deklaruar Syla duke thënë se njerëzit e VV-së nuk e kanë treguar vetën kur është dashur.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img