24.7 C
Pristina
Tuesday, July 23, 2024

Buy now

spot_img

Sulmohet me armë zjarri një hotel në Gjakovë, policia gjen një gëzhojë plumbi në vendin e ngjarjes

TV Syri Vision ka raportuar se një hotel në Gjakovë është sulmuar me armë zjarri dhe ka publikuar pamje nga vendi i ngjarjes.

Lidhur me këtë, për Express ka dhënë detaje zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjakovës, Sheremet Elezaj.

Ai ka thënë se rreth orës 01:00 kanë pranuar informata për të shtëna me armë zjarri në rrugën “Bardhyl Qaushi”.

Elezaj ka bërë të ditur se në vendin e ngjarjes është gjetur një gëzhojë plumbi.

“Atë që mund t’ju konfirmoj është se rreth orës 01:00 kemi pranuar informatë për të shtëna me armë zjarri në rrugën “Bardhyl Qaushi” në Gjakovë. Policia ka dalë në vendin e ngjarjes ku është gjetur një gëzhojë plumbi. Në konsultim me prokurorin e shtetit është iniciuar rast “shkaktim i rrezikut të përgjithshëm”. Rasti është duke u hetuar.”

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img