8.9 C
Pristina
Tuesday, March 5, 2024

Buy now

spot_img

Si kanë qenë disa nga VIP-at më të njohur kur ishin fëmijë

Shpesh i shohim të famshmit si njerëz që duken gjithmonë perfekt. Por fotot e fëmijërisë janë një shembull i gjallë se si ata nuk ndryshojnë nga ne. 

Mjaft të çuditshëm, ata shfaqen edhe në foto të sikletshme familjare me modele flokësh shumë të komentuara.

Rosie Huntington-Whiteley

Kaia Gerber

Katy Perry

Bruno Mars

Kim Kardashian

Will Smith

Selena Gomez

Kristen Bell

Jennifer Aniston

Bella dhe Gigi Hadid

/Prishtinapress/

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img