17.7 C
Pristina
Tuesday, May 21, 2024

Buy now

spot_img

Shqiponjat në finale të ESL Challenger në Australi

Shqiponjat nga Kosova ia dolën edhe njëherë tjetër.

Bad News Eagles shënuan fitore në mëngjesin e së dielës ndaj Grayhound, me rezultat 2-1 me mapa, kështu duke u kualifikuar në finale të turneut ESL Challenger që po mbahet në Melbourne të Australisë.

Ekipi shqiptar shënoi fitore në Mirage dhe Ancient, teksa pësoi humbje në Inferno.

Shqiponjat në finale do të kenë punë me Movistar Riders.

Ky turne që po mbahet në Australi do të ndajë çmime në vlerë prej 100 mijë

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img