31.8 C
Pristina
Thursday, June 20, 2024

Buy now

spot_img

Rumanisë i lëndohet një mbrojtës para ndeshjes me Kosovën

Rumania mbetet pa mbrojtësin Manea në prag të duelit me Kosovën

Në prag të ndeshjes me Kosovën, gjërat janë vështirësuar për selektorin e Rumanisë, Edi Iordanescun për shkak se do të jetë pa mbrojtësin e krahut të djathtë, Cristi Manea. Mediumet rumunu kanë raportuar të martën se Manea nuk do të jetë në gjendje të paraqitet kundër Kosovës për shkak të lëndimit të gjurit në ndeshjen e fundit.

Manea ishte i pazëvendësueshëm te Rumania dhe luajti gjatë tërë ndeshjes në barazimin 1:1 kundër Izraelit.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img