27 C
Pristina
Tuesday, June 18, 2024

Buy now

spot_img

Realizoi gol në sekondat e fundit, portieri i Lazios: E kam studiuar Immobilen

Portieri i Lazios, Provedel realizoi golin e barazimit ndaj Atletico Madridit në sekondat e fundit të ndeshjes së Champions League.

Provedel realizoi me kokë në portën e Oblak dhe barazoi gjithçka në minutën e 94’të, shkruan GazetaBlic Sport.

“Po e shijoj sonte. Fatkeqësisht nuk fituam. Ishte është një gol i mirë? Pa bërë shaka, kam studiuar Immobile”, tha Provedel për Sky Sports.

 

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img