17.7 C
Pristina
Tuesday, May 21, 2024

Buy now

spot_img

Raportohet i zhdukur një i mitur në Fushë-Kosovë

Një i mitur është raportuar  i zhdukur të enjten rreth orës 14 në Fushë-Kosovë.

Sipas policisë, rastin e ka raportuar e ëma e të miturit, e cila ka thënë se nuk e di se ku i ndodhet i biri.

Ankuesja femër kosovare, më 05.05.2023 ka raportuar se djali i saj i mitur ka dalë nga banesa dhe nuk dihet vendndodhja tij. Lidhur me rastin është informuar edhe prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin”, thuhet në raportin e policisë.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img