24.7 C
Pristina
Tuesday, July 23, 2024

Buy now

spot_img

Rama: Ka përfunduar zgjerimi në katër korsi i rrugës “Ukshin Hoti”

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama ka njoftuar se ka përfunduar zgjerimi i rrugës “Ukshin Hoti”, në katër korsi.

Sipas tij tashmë janë duke u rregulluar edhe trotuaret dhe gjelbërimi në këtë rrugë. 

“Lajm shumë i mirë. Zgjerimi i rrugës “Ukshin Hoti” në katër korsi tashmë ka përfunduar. Me ritme të shpejta janë duke u regulluar edhe trotuaret e po ashtu po shtohet gjelbërimi në këtë rrugë. E liruam hapësirën publike dhe tani jemi duke e transformuar këtë zonë, ashtu siç kemi premtuar”, ka shkruar ai.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img