16.8 C
Pristina
Tuesday, May 21, 2024

Buy now

spot_img

Rama: Çanak është përkrahës i shtetit tonë

Kryetari i Prishtinës Përparim Rama, e ka takuar politikanin nga Vojvodina, Nenad Çanak.

Rama tha se Çanak është përkrahës i shtetit të Kosovës.

“Patëm diskutime pozitive e të frytshme dhe shkëmbyem ide se si mund të afrohemi si shtete përmes diplomacisë kulturore”, tha Rama.

Po ashtu i pari i Prishtinës u takua edhe me disa politikanë e aktivistë ukrainas.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img