24.7 C
Pristina
Tuesday, July 23, 2024

Buy now

spot_img

Qeveria merr vendim për renovimin e Stadiumit Olimpik “Adem Jashari”

Qeveria e Kosovës ka zhvilluar mbledhjen e radhës në mënyrë elektronike, ku janë miratuar disa nisma e vendime, kryesisht që kanë të bëjnë me ekonominë.

Megjithatë, njëra ndër to është edhe vendimi përfundimtar për shpronësimin e pronave për renovimin e Stadiumit Olimpik “Adem Jashari” në Mitrovicë.

“Miraton: Vendimin Përfundimtar për shpronësim për interes publik të pronave të paluajtshme të cilat preken nga realizimi i Projektit: Renovimi dhe Rikonfigurimi i Stadiumit Olimpik “Adem Jashari” në Mitrovicë”, thuhet në njoftimin e Qeverisë së Kosovës.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img