17.7 C
Pristina
Tuesday, May 21, 2024

Buy now

spot_img

Publikohen formacionet zyrtare të Shqipërisë ndaj Ishujve Faroe

Kombëtarja e Shqipërisë do të zhvillojë sonte ndeshjen e fundit në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian “Euro 2024”.

Pesë ndryshime ka në formacionin e Shqipërisë ndaj Ishujve Faroe.

Strakosha zëvendëson Berishën, Balliu zëvendëson Hysajn, Keidi Bare ul në stol Ramadanin, Uzuni-Seferin dhe Mirlind Daku merr vendin e Cikalleshit.

Formacionet zyrtare:

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img