27 C
Pristina
Tuesday, June 18, 2024

Buy now

spot_img

Publikohen formacionet e ndeshjes Milan-Newcastle United

Emocionet e Ligës së Kampionëve rikthehen sonte.

Një nga ndeshjet më interesante për këtë të martë është ajo mes Milanit dhe Newcastle United.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 18:45, në stadiumin “San Siro”, teksa i takon raundit të parë në Grupin F.

Formacionet zyrtare:

 

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img