8.9 C
Pristina
Tuesday, March 5, 2024

Buy now

spot_img

PSD e ka edhe një mesazh për Kurtin

Partia SocialDemokrate ka edhe një mesazh për kryeministrin Albin Kurti, anipse ai tash e disa orë është duke zhvilluar takime në Ohër lidhur me aneksin e zbatimit të marrëveshjet për normalizimin e marrëdhënieve mes Kosovës dhe Serbisë.

Asdren Shala i PSD’së ka publikuar një fotografi ku shihet lideri i kësaj partie, Dardan Molliqaj dhe disa anëtarë të tjerë.

Krahas fotografisë, Shala ka shkruar: “Kunder Asociacionit!”.

Kujtojmë se pak para se të nisë takimin mes presidentit serb Aleksandër Vuciq dhe kryeministrit Albin Kurti, Dardan Molliqaj i ka bërë një kërkesë Kurtit që të tërhiqet nga bisedimet dhe “të mos pranojë”.

Postimi i plotë:

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img