17.7 C
Pristina
Tuesday, May 21, 2024

Buy now

spot_img

Përparim Rama ndalon lejet ndërtimore për ata që i kanë borxhe komunës

Kryetari i Prishtinës Përparim Rama ka nënshkruar një vendimin që ua ndalon lejet ndërtimore dhe lejet e përdorimit për personat juridik dhe fizik të cilët nuk i kanë përmbushur të cilat nuk i kanë përmbushur obligimet ndaj komunës

Kështu ka njoftuar faqja e komunës në Facebook. Sipas këtij njoftimi ata që i kanë borxh komunës, nuk mund të marrin më leje. 

Dokumenti:

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img