18.7 C
Pristina
Monday, June 24, 2024

Buy now

spot_img

Përmbytjet në Libi, Haradinaj: Bashkëndjejmë me popullin dhe familjet libiane

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka reaguar pas përmbytjeve shkatërrimtare që kanë goditur së fundmi Libinë.

Haradinaj ka ngushëlluar familjet që pësuan e humbën të dashurit e tyre.

“I pikëlluar pas përmbytjeve shkatërruese të cilat morën shumë jetë njerëzish në Libi. Kosova dhe populli i saj bashkëndjen me popullin dhe familjet libiane të cilat pësuan nga kjo fatkeqësi”.

“Lutemi për sa më pak viktima, ndërsa të lënduarve i urojmë shërim të shpejt!”, është shprehur Haradinaj.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img