7 C
Pristina
Sunday, April 21, 2024

Buy now

spot_img

Përfundon takimi Kurti-Vuçiq

Para pak çastesh ka përfunduar takimi në mes të kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti dhe presidentit të Serbisë Aleksander Vucic.

Takimi i tyre ka zgjatur rresht një orë, ndërkohë po pritet konferenca për media e Josep Borell për të mësuar se çfarë ka ndodhur në takim dhe nëse palët janë marrë vesh për ndonjë gjë.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img