27 C
Pristina
Tuesday, June 18, 2024

Buy now

spot_img

Përfundon pjesa e parë: Shqipëria-Ishujt Faroe 0:0

Ka përfunduar baraz pjesa e parë në mes të Shqipërisë dhe Ishujve Faroe.

Rezultati i tanishëm është 0:0 në “Air Albania”.

Sonte kombëtarja shqiptare është në kërkim të fitores për ta siguruar vendin e parë në grupin E.

Skuadra e Sylinhos, e ka siguruar kualifikimin në “EURO 2024”.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img