27 C
Pristina
Tuesday, June 18, 2024

Buy now

spot_img

Parashikimi i motit për sot

Sot në Kosovë do të mbajë mot me diell, mirëpo në vise malore pritet të ketë rrebeshe shiu dhe bubullima.

Temperaturat minimale do të luhaten nga 5 deri në 7 gradë celsius, derisa maksimalet pritet të arrijnë deri në 23 gradë.

Era do të fryjë kryesisht nga krahu verior e lehtë dhe mesatare 3-8m/s.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img