7 C
Pristina
Sunday, April 21, 2024

Buy now

spot_img

Pandeli Majko kundër Vuçiq: Ka bërë një marrëveshje që të jetojë si gënjeshtar dhe jo si dështak

Deputeti socialist Pandeli Majko ka reguar lidhur me marrëveshjen e rënë dakord mes Kosovës dhe Serbisë në Ohër. Majko shkruan se Vuçiq ka bërë një marrëveshje që të jetojë si gënjeshtar dhe jo si dështak.

“Vuçiç ka bërë marrëveshje me veten që të jetojë si gënjeshtar, dhe jo si dështak! Deklarata e tij, se “…Nuk dua të bëj marrëveshje juridike ndërkombëtare me Republikën e Kosovës” kërkon shkatërrimin e paqes në rajon. Konfuzioni si mekanizëm kontrolli, ka vetëm një përgjigje!”, shkruan Majko.

Vijon…

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img