7.7 C
Pristina
Tuesday, March 5, 2024

Buy now

spot_img

Pamje nga aksidenti i rëndë në Fushë Kosovë, vetura bie nga ura

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident i rëndë ku një veturë ka rënë nga një urë.

Vetura ka rënë nga ura duke pësuar dëme të mëdha.

Rasti ka ndodhur në fshatin Bresje në Komunën e Fushë Kosovës, ndërsa rrethanat ende nuk dihen.

Qytetarët janë ndalur dhe po e ndihmojnë të aksidentuarin deri në ardhjen e ambulancës.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img