17.7 C
Pristina
Tuesday, May 21, 2024

Buy now

spot_img

Nuk përmbahet Bërnabiq, godet me nervozë mikrofonin para saj

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq nuk ka mundur ta kontrollojë nervozën sot në Parlamentin serb, gjatë përplasjeve me opozitën, ku pati disktuime të ashpra.

Një moment ka humbur, ajo humb kontrollin dhe e godet me forcë mikrofonin para saj.

“Turp ju qoftë”, i drejtohet me zë të lartë opozitës Bërnabiq. 

Një këngëtare serbe, me emrin Seka Aleksiç e ka komentuar videon duke shkruar me ironi se ajo reagon në këtë formë kur i vendosin produktin e gabuar në hamburger.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img