8.9 C
Pristina
Tuesday, March 5, 2024

Buy now

spot_img

Ngjarje tragjike: Vritet një 52-vjeçar në Prishtinë, dyshohet se u ther për vdekje nga dhëndri i tij

Një tjetër ngjarje tragjike ka ndodhur sonte në rrugën ‘Ali Vitia’, ku një person dyshohet se ka therur për vdekje vjehrrin e tij, raporton Gazeta Sinjali.

Burimet e Gazetës Sinjali bëjnë me dije se viktima është dërguar në gjendje të rëndë në spital dhe i njëjti s’ka arritur t’i përballojë plagët e marra.

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img