24.7 C
Pristina
Tuesday, July 23, 2024

Buy now

spot_img

Nesër protestohet para Komunës së Prishtinës nga punëtorët teknikë të QMF-së dhe disa shkollave

Federata Sindikale e Punëtoreve Teknikë të Sektorit Privat të Kosovës ka bërë të ditur se nesër do të mbahet një protestë nga punëtorët teknik të QMF-së në Prishtinë dhe të disa shkollave të kryeqytetit.

Protesta do të fillojë nga ora 11:00 dhe do të zgjasë për një orë, si dhe do të mbahet para objektit të Komunës së Prishtinës.

Arsyeja e mbajtjes së protestës është rritja e pagave.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img