7.7 C
Pristina
Tuesday, March 5, 2024

Buy now

spot_img

Musliu Shoshi në Parlamentin Evropian: Nder të jem zë i Kosovës e të trajtohemi të barabartë në çështjet evropiane

Deputetja e PDK-së, Ariana Musliu Shoshi ka mbajtur fjalim në Parlamentin Evropian.

Ajo thotë se është nder të jetë zë i Kosovës atje ku trajtohen të barabartë.

“Nder i veçantë të jemi zë i Kosovës në Parlamentin Evropian, të trajtohemi të barabartë e të diskutojmë për çështjet e rëndësishme të agjendës Evropiane.

Faleminderit për mbështetjen dhe besimin”, shkruan ajo.

 

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img