7.7 C
Pristina
Tuesday, March 5, 2024

Buy now

spot_img

Musliu Shoshi: Erdhi dita që kriminelët të portretizohen si heronjë, turpi i Albinit

Deputetja e PDK-së, Ariana Musliu Shoshi thotë se ka ardhur dita që të portretizohen kriminelët si heronjë nga një kryeminister i Kosovës.

“Po, #Erdhidita me i portretizu kriminelët si heronjë nga një Kryeminister i cili posa u ul në karrigën e pushtetit e harroi flamurin kuq e zi, i harroi të zhukurit, të dhunuarit, të vraret e të masakruarit”, thekson deputetja.

Ajo thotë se Albin Kurti bëri trup që përkujtoi një kriminel të dënuar për krime ndaj shqiptarëve.

“Po, #Erdhidita që një kriminel që u dënua për krime ndaj shqiptarëve të përkujtohet përderisa ata që na e sollën lirinë vazhdojnë të mohohen.

#KrejtdheDrejt, Albini edhe militantat po i zë në befasi aq keq sa s’po kanë mundësi  me mbrojtë!

A  mos keni rastësisht një video propagandistike për ta zhvendosur pak vëmëndjen nga dështimi, përulja dhe turpi i Albinit?”, shkruan ajo./Prishtinapress/

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img