7 C
Pristina
Sunday, April 21, 2024

Buy now

spot_img

Moti për ditën e sotme!

Sot do të mbajë i vranët dhe me intervale dielli.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se temperaturat minimale do të lëvizin rreth zeros, ndërsa maksimalet parashihen të shënojnë ngritje të lehta.

Në fundjavë parashihet kryesisht me kthjellime e diell dhe më butë.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img