18.7 C
Pristina
Monday, June 24, 2024

Buy now

spot_img

Modelja kroate vazhdon t’i “çmendë” ndjekësit e saj

Ivana Konoll ishte pa diskutim një prej tifozeve më seksi në Kupën e Botës në Katar.

Modelja kroate tërhoqi vëmendje në shkallët e stadiumeve me bukurinë dhe linjat e saj perfekte trupore.

Me Botërorin të mbyllur prej disa ditësh, tashmë Ivana shkëlqen në “Instagram”, ku shfaqet në një formë fantastike në këto ditë festash, duke marrë si gjithnjë komplimente nga fansat e shumtë.

Siç duket fama e fituar gjatë Kupës së Botës, do t’i shërbejë edhe për të ardhmen, duke e shfrytëzuar në mënyrën më të mirë edhe fizikun e saj./Prishtinapress/

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img