17.7 C
Pristina
Tuesday, May 21, 2024

Buy now

spot_img

Mirena ironizon: “O 51 përqindsha, a e keni njet me livrit, a mbrrijten barrikadat e serbëve deri n’Stanofc t’Vushtrrisë”

Analisti i politikës, Ilir Mirena, ka reaguar pas vendosjes së dy barrikadave të reja, një në Mitrovicën Veriore dhe një në Zveçan te vendi i quajtur “Kershi i Dudes”.

Mirena ka ironizuar me Qeverinë Kurti të cilët kishin fituar 51 për qind të votave në zgjedhjet e 14 shkurt dhe se sipas tij, tani nuk po veprojnë.

Ai ka pyetur ekzekutivin nëse do të veprojnë për largimin e barrikadave ose në të kundërtën barrikadat do të mbërrijnë deri në fshatin Stanoc të Vushtrrisë.

Postimi i plotë:

O 51 periqindsha, a e keni njet me livrit hiç a mbrrijten barrikadat e serbve deri n’Stanofc t’Vushtrrise?

Na t’20 vjetve shkaterrim syte n’ju i kemi… ????

/Prishtinapress/

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img