24.7 C
Pristina
Tuesday, July 23, 2024

Buy now

spot_img

Meghan Markle po i rikthehet aktrimit me rolin që e bëri të famshme?

Gjithçka tregon se Meghan Markle i është rikthyer fuqishëm aftësisë së saj në aktrim. Sipas postimeve të çuditshme në mediat sociale, ajo mund të jetë duke planifikuar një rikthim.

Një seri imazhesh në Instagram të postuara nga ylli i Suits, Patrick J. Adams, e kanë kthyer në qendër të vëmendjes shfaqjen dhe përfshirjen e Dukeshës së Sussex. Adams publikoi një seri imazhesh enigmatike, shumë prej të cilave shfaqin dukshëm dukeshën.

 

 

Postimi i parë ishte titulluar: “Më mungojnë miqtë e mi” dhe tregonte personazhin televiziv të Markle, Rachel, të shtrirë në dysheme së bashku me yllin e saj Sarah Rafferty.

Ndërsa imazhet mund të jenë thjesht një ‘udhëtim’ nostalgjik për Adams dhe fansat e guximshëm të shfaqjes, spekulimet kanë shtuar dyshimet e para. Ndërkohë, nuk ka pasur asnjë konfirmim që Dukesha e Sussex-it do t’i rikthehet aktrimit.

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img