27 C
Pristina
Tuesday, June 18, 2024

Buy now

spot_img

“Me e ndreq po mendon”, përgjigja me humor e Kurtit kur ftohet “me ia prish pak” me raki

Në rrjete sociale është publikuar një video në të cilën shihet kryeministri Albin Kurit në një panair, ku janë të ekspozuara edhe pijet alkoolike. 

Një nga pjesëmarrëset në këtë panair që ka ekspozuar pijet alkoolike, pasi i ka uruar mirëseardhje kryeministrit Albin Kurti, e ka ftuar numrin një të qeverisë që “t’ia prishë pak”.

Kurti i është kundërpërgjigjur me humor, duke i thënë në buzëqeshje e sipër “ me e ndreq po mendon”, dhe më pas kë pasuar cakërrimi i gotave.

VIDEO

Artikuj të ngjashëm

- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img