7.7 C
Pristina
Tuesday, March 5, 2024

Buy now

spot_img

Lumi B dhe Bardhi vijnë me këngën e re “Balenciaga”

Në fund të këtij viti është publikuar edhe një këngë e re nga Lumi B dhe Bardhi.

Bëhet fjalë për projektin e titulluar “Balenciaga”, të cilin e kanë sjell të kompletuar edhe me videoklip.

Dyshja e famshme e estradës vijnë me paraqitje të mahnitshme në bashkëpunimin e tyre të radhës.

Foto: Screenshot/YouTube

Teksti është shkruar nga vet artistët, kurse për producimin u përkujdes SBS Entertainment.

Nën drejtimin e Valon Azirit, kjo këngë tashmë gjendet e plotë në kanalin zyrtar në YouTube.

Foto: Screenshot/YouTube

Ky është dueti i tretë i Bardhit dhe Lumi B, pas projekteve “Qef” dhe “Ladies&Gentlemen”.

Ndonëse në zhanre të ndryshme, ata pëlqehen mjaft shumë nga publiku. 

Artikuj të ngjashëm

50,000FansLike
- Marketing -spot_img
- Marketing -spot_img

Artikujt e fundit

- Marketing -spot_img